We went to see Talledega nights - cost 3 boxes of lasagne noodles, a can of tuna, and two cans of peaches (all of which were sitting in the pantry) plus $8.50 to get in and get 2 'small' popcorn bags and two large soft drinks.
Friday, September 29, 2006
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment